Stiklo terasos

UAB Stiklo centras projektuoja ir montuoja stiklines terasas.

Terasoms naudojamas 10 mm arba 8 mm stiklas: skaidrus, matinis, ypač populiarus yra tonuotas stiklas, kuris pritemdo saulės spindulius, oras patalpos viduje neįkaista. Šis stiklas prabangiai atrodo, apsaugo nuo vėjo.

Yra du pasirinkimo variantai:

1. Galima įstiklinti esamą medinę ar metalinę konstrukciją (karkasą), kai užsakovas jau turi paruoštą karkasą, pavėsinę ar prieangį.

2. Galime pasiūlyti stiklinimą ir su karkaso įrengimu: montuojame aliuminio karkasą. Iš pradžių mūsų komanda jį pastato, po to – stiklina.

Klientai dažniausiai renkasi ir stiklinį terasos, pavėsinės stogą.

UAB Stiklo centras geba įgyvendinti įvairius sprendimus – dažnai pasitaiko, kad užsakovų pageidavimu, pastatoma tik stiklo atitvaras – kaip užuovėja –  prie namo sienos. Pajūrio regione terasos stiklinamos, norint apsisaugoti nuo vėjo.

Galimos varstomos arba stumdomos durys. Praktiškesnis ir populiaresnis variantas – stumdomos durys. Su stumdomomis durimis galimas didesnis nei 50 proc. atidarymo plotas.

UAB Stiklo centras komanda atvyksta į užsakovo nurodytą vietą, išmatuoja, suprojektuoja ir sumontuoja stiklines terasas.

Aliuminio konstrukcijos

Turite klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!