Stiklo turėklai

UAB Stiklo centras gamina įvairių rūšių stiklo turėklus: balkonų, laiptų turėklus, prancūziškus balkonus.

Yra daug stiklinių turėklų modelių bei jų tvirtinimo variantų.

Gali būti naudojamas 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm storio, grūdintas arba laminuotas stiklas. Turėklams naudojamas stiklas – skaidrus, ypatingai skaidrus (Optiwhite), tonuotas, matinis.
Galimas tvirtinimas glaudžiant stiklus prie perdangos ir pritvirtinant juos su NP detalėmis. Kitas tvirtinimo variantas – pastatyti metalinius statramsčius (nerūdijančio plieno, dažyto metalo), tarp jų įtvirtinti stiklus su laikikliais, arba glausti stiklus prie statramsčių iš išorės. Vienas modernesnių sprendimų – stiklus sumontuoti vien tik į profilį, tvirtinamą į grindis, arba į stiklo laikiklius, tvirtinamus į grindis. Jie atrodo kaip mažos kojelės.

UAB Stiklo centras siūlo platų, įvairių porankių pasirinkimą: nerūdijančio plieno, mediniai, užmaunami ant stiklo, iškilę virš stiklų, taip pat, su LED apšvietimu. Ieškantiems lengvumo ir skaidrumo – stiklai paliekami be porankio, tačiau visada perspėjame užsakovą, kad saugesnis sprendimas yra rinktis turėklus su jais.

Mūsų komanda atvyks, išmatuos, suprojektuos bei sumontuos stiklinius turėklus. Jei ieškote kokybiškų ir modernių sprendimų – kviečiame susisiekti!

Turėklai su tvirtinimu į grindinį profilį

Turite klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!