Veidrodžiai

UAB Stiklo centras siūlo įvairų veidrodžių pasirinkimą. Pas mus galite rasti skaidrių ir ypač skaidrių veidrodžių, tonuotų veidrodžių (bronzinis, pilkas, atspalviai).

Išskirtiniam interjerui galime pasiūlyti antikinius, sendintus veidrodžius, rankų darbo sendintus veidrodžius su tauriaisiais metalais. Užsakovui pageidaujant, galima rinktis įvairaus dydžio ir formų gaminius. Dažnai pasirenkami apvalūs, trapeciniai, elipsės, netaisyklingų formų, taip pat, įvairių modelių veidrodžiai su LED apšvietimu. Tarp turimo asortimento – ant spintų durų, baldų tvirtinami, vonios veidrodžiai, taip pat veidrodiniai padėklai.

Gaminami veidrodžiai su įvairių pločių facetu (nuožula ant veidrodžio kaip rėmelis): nuo 5 mm iki 40 mm. Mūsų parduodami veidrodžiai tvirtinami dviem būdais: gali būti klijuojami arba kabinami, t.y. veidrodžiai su pakabinimo detalėmis.  Klijuojame veidrodžius į paruoštas angas tarp plytelių, suleidžiame lygiai į vieną plokštumą su plytelėmis.

Gaminame ir montuojame veidrodžius su šildymo kilimėliais, tada veidrodžiai nerasoja. Šiai sistemai nereikia transformatorių, užtenka išvesto 220 V įtampos laido.

UAB Stiklo centras taip pat teikia veidrodžių rėminimo paslaugas bei veidrodžių graviravimo paslaugas.

UAB Stiklo centras, ieškantiems stilingų sprendimų, gali pasiūlyti veidrodines plyteles. Iš jų gali būti klijuojamos veidrodinės mozaikos.

Mūsų komanda klijuoja didelių gabaritų veidrodžius, skirtus šokių, sporto salėms. Esant poreikiui, įrengiame porankius ant veidrodžių šokių salėse (pavyzdžiui, baleto mokyklose).

Galime atvykti į užsakovo namus išmatuoti, priklijuoti arba pakabinti veidrodį.

Skaidrūs veidrožiai

Dekoratyvinai veidrodziai

LED veidrodžiai

Turite klausimų?

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime!